Mantas Viržintas Fotografija, tai meno forma per kurią pateikiame savo požiūrį į pasaulį

Apie mane

Esu Mantas Viržintas, iš Rietavo fotografija susidomėjau 2007 metais.Tik pradėjęs žengti pirmus žingsnius fotografijos link, nesuvokiau kokį svarbų vaidmenį ji turės mano gyvenime. Taip fotografija tapo mano kasdienybė. Dalyvavau fotografijų parodose „Fotoalėja 2009 m“, „Fotobienalė 2010 m.“; „Music&Art 2011 m.“, „Sutverk 2011 m.“  Organizuoju fotografijų ir kitų meno krypčių parodas. Esu fotoklubo „Žybt“ vadovas.

Fotografija man tai regėjimas pasaulį kitu kampu, pamatyti tai ko eilinis žmogus nemato. Stebėti, kaip laikas keičia mūsų aplinką, kaip užauga žmogus. Pagauti ir užfiksuoti pačias naturaliausias žmogaus emocijas ir būsenas. Labai mėgstu gamta, visada stengiuosi užfiksuoti žmogaus ir gamtos ryšį. Esu žmogus, kuris šypsosi daug, su ja stengiuosi „užkrėsti“ ir kitus :) Į gyvenimą žvelgiu pro pozityvų langą :). Esu teatro aktorius, komunikabilus, žodžių kišenėje neieškantis žmogus :)

Šioje galerijoje galite pamatyti tai ką matau ir jaučiu. Esu pasiryžęs kiekvienam iššūkiui padaryti Jūsų šventę kuo spalvingesnę ir gražesnę, padėsiu ir įgyvendinsiu kiekvieną Jūsų norą.

Komentarai uždrausti.

Trumpai apie mane

Esu Mantas Viržintas, fotografija susidomėjau ir stačia galva į ją pasinėriau prieš kelerius metus. Fotografija man įdomi kaip tęstinis apmąstymų, išgyvenimų, pajautimų procesas. Visada fotografuoju aparatu ir pojūčiais. Kiekvienas kadras užšaldo tam tikrą dalį to, kuo gyveni, ką jauti. Fotografiją suvokiu kaip plastinę išraiškos priemonę, kaip įrankį, kuriuo braižai savo mintis, išsakai idėjas. Plačiau...